Yoldas Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Yoldasokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. YoldasOkey.Com

 Yoldas okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Yoldas okey oyunu oynamak için öncelikle Yoldas okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Yoldas okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Yoldas okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Yoldas Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Yoldas Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Yoldas okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Yoldas Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Yoldas Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Yoldas Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Yoldas OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Yoldas Okeye Hoşgeldiniz.. Yoldas Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Yoldas Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna