Yigit Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Yigitokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. YigitOkey.Com

 Yigit okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Yigit okey oyunu oynamak için öncelikle Yigit okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Yigit okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Yigit okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Yigit Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Yigit Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Yigit okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Yigit Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Yigit Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Yigit Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Yigit OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Yigit Okeye Hoşgeldiniz.. Yigit Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Yigit Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna