Yasemin Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Yaseminokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. YaseminOkey.Com

 Yasemin okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Yasemin okey oyunu oynamak için öncelikle Yasemin okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Yasemin okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Yasemin okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Yasemin Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Yasemin Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Yasemin okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Yasemin Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Yasemin Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Yasemin Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Yasemin OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Yasemin Okeye Hoşgeldiniz.. Yasemin Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Yasemin Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna