Yakamoz Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Yakamozokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. YakamozOkey.Com

 Yakamoz okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Yakamoz okey oyunu oynamak için öncelikle Yakamoz okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Yakamoz okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Yakamoz okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Yakamoz Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Yakamoz Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Yakamoz okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Yakamoz Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Yakamoz Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Yakamoz Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Yakamoz OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Yakamoz Okeye Hoşgeldiniz.. Yakamoz Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Yakamoz Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna