Sosyete Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Sosyeteokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. SosyeteOkey.Com

 Sosyete okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Sosyete okey oyunu oynamak için öncelikle Sosyete okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Sosyete okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Sosyete okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Sosyete Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Sosyete Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Sosyete okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Sosyete Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Sosyete Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Sosyete Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Sosyete OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Sosyete Okeye Hoşgeldiniz.. Sosyete Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Sosyete Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna