Sirdas Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Sirdasokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. SirdasOkey.Com

 Sirdas okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Sirdas okey oyunu oynamak için öncelikle Sirdas okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Sirdas okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Sirdas okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Sirdas Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Sirdas Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Sirdas okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Sirdas Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Sirdas Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Sirdas Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Sirdas OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Sirdas Okeye Hoşgeldiniz.. Sirdas Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Sirdas Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna