Sevilay Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Sevilayokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. SevilayOkey.Com

 Sevilay okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Sevilay okey oyunu oynamak için öncelikle Sevilay okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Sevilay okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Sevilay okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Sevilay Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Sevilay Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Sevilay okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Sevilay Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Sevilay Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Sevilay Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Sevilay OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Sevilay Okeye Hoşgeldiniz.. Sevilay Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Sevilay Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna