Sevdali Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Sevdaliokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. SevdaliOkey.Com

 Sevdali okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Sevdali okey oyunu oynamak için öncelikle Sevdali okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Sevdali okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Sevdali okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Sevdali Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Sevdali Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Sevdali okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Sevdali Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Sevdali Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Sevdali Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Sevdali OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Sevdali Okeye Hoşgeldiniz.. Sevdali Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Sevdali Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna