Sesli Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Sesliokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. SesliOkey.Com

 Sesli okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Sesli okey oyunu oynamak için öncelikle Sesli okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Sesli okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Sesli okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Sesli Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Sesli Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Sesli okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Sesli Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Sesli Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Sesli Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Sesli OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Sesli Okeye Hoşgeldiniz.. Sesli Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Sesli Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna