Mini Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Miniokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. MiniOkey.Com

 Mini okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Mini okey oyunu oynamak için öncelikle Mini okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Mini okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Mini okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Mini Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Mini Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Mini okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Mini Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Mini Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Mini Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Mini OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Mini Okeye Hoşgeldiniz.. Mini Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Mini Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna