Masal Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Masalokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. MasalOkey.Com

 Masal okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Masal okey oyunu oynamak için öncelikle Masal okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Masal okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Masal okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Masal Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Masal Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Masal okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Masal Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Masal Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Masal Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Masal OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Masal Okeye Hoşgeldiniz.. Masal Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Masal Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna