Kardesler Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Kardeslerokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. KardeslerOkey.Com

 Kardesler okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Kardesler okey oyunu oynamak için öncelikle Kardesler okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Kardesler okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Kardesler okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Kardesler Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Kardesler Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Kardesler okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Kardesler Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Kardesler Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Kardesler Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Kardesler OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Kardesler Okeye Hoşgeldiniz.. Kardesler Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Kardesler Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna