Kanal D Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Kanal Dokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. Kanal DOkey.Com

 Kanal D okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Kanal D okey oyunu oynamak için öncelikle Kanal D okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Kanal D okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Kanal D okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Kanal D Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Kanal D Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Kanal D okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Kanal D Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Kanal D Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Kanal D Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Kanal D OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Kanal D Okeye Hoşgeldiniz.. Kanal D Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Kanal D Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna