Fıstık Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Fıstıkokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. FıstıkOkey.Com

 Fıstık okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Fıstık okey oyunu oynamak için öncelikle Fıstık okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Fıstık okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Fıstık okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Fıstık Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Fıstık Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Fıstık okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Fıstık Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Fıstık Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Fıstık Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Fıstık OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Fıstık Okeye Hoşgeldiniz.. Fıstık Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Fıstık Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna