Esmira Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Esmiraokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. EsmiraOkey.Com

 Esmira okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Esmira okey oyunu oynamak için öncelikle Esmira okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Esmira okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Esmira okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Esmira Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Esmira Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Esmira okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Esmira Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Esmira Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Esmira Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Esmira OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Esmira Okeye Hoşgeldiniz.. Esmira Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Esmira Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna