Ekolay Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Ekolayokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. EkolayOkey.Com

 



Ekolay okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Ekolay okey oyunu oynamak için öncelikle Ekolay okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Ekolay okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Ekolay okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Ekolay Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Ekolay Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Ekolay okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Ekolay Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Ekolay Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Ekolay Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Ekolay OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ



 

Ekolay Okeye Hoşgeldiniz.. Ekolay Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Ekolay Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna