Diyar Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Diyarokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. DiyarOkey.Com

 Diyar okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Diyar okey oyunu oynamak için öncelikle Diyar okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Diyar okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Diyar okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Diyar Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Diyar Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Diyar okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Diyar Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Diyar Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Diyar Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Diyar OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Diyar Okeye Hoşgeldiniz.. Diyar Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Diyar Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna