Busem Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Busemokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. BusemOkey.Com

 Busem okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Busem okey oyunu oynamak için öncelikle Busem okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Busem okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Busem okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Busem Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Busem Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Busem okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Busem Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Busem Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Busem Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Busem OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Busem Okeye Hoşgeldiniz.. Busem Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Busem Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna