Başkent Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Başkentokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. BaşkentOkey.Com

 Başkent okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Başkent okey oyunu oynamak için öncelikle Başkent okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Başkent okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Başkent okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Başkent Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Başkent Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Başkent okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Başkent Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Başkent Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Başkent Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Başkent OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Başkent Okeye Hoşgeldiniz.. Başkent Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Başkent Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna