Ada Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Adaokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. AdaOkey.Com

 Ada okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Ada okey oyunu oynamak için öncelikle Ada okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Ada okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Ada okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Ada Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Ada Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Ada okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Ada Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Ada Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Ada Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Ada OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Ada Okeye Hoşgeldiniz.. Ada Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Ada Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna