Çatkapı Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Çatkapıokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. ÇatkapıOkey.Com

 Çatkapı okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Çatkapı okey oyunu oynamak için öncelikle Çatkapı okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Çatkapı okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Çatkapı okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Çatkapı Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Çatkapı Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Çatkapı okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Çatkapı Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Çatkapı Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Çatkapı Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Çatkapı OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Çatkapı Okeye Hoşgeldiniz.. Çatkapı Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Çatkapı Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna