Çanak Okey Salonlarimiz Tamamen Ucretsizdir. Sizde Çanakokey ile Ucretsiz ve Kaliteli Okey Oyununun Farkına Varın. ÇanakOkey.Com

 Çanak okey oyun salonlarına hoşgeldiniz.Eğlenceli bir Çanak okey oyunu oynamak için öncelikle Çanak okey oyun sitemizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.Çanak okey salonlarında nelermi var? Neler yokki.. Eğlence, Müzik en önemliside en sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar sizleri bekliyor. Çanak okey sitesine çok kolay bir şekilde ücretsiz üye olabilir ve okey oyunu oynayabilirsiniz.Çanak Okey Odasına Giriş yapmak için OYUNA GİR linkini tıklayarak karşınıza gelen ekrandan nickinizi ve şifrenizi yazarak kolayca giriş yapabiliriniz.. Eğer Çanak Okey Salonuna ilk defa giriş yapıyorsanız bir defaya mahsus nickinizi kaydetmeniz gerekicektir.Nikinizi kaydettikten sonra Çanak okey oyun sitesine giriş yapabilirsiniz.Çanak Oyun Sitesinde canlı müzik eşliğinde ve canlı sohbet menüsüyle sohbet yapabilirsiniz. Çanak Radyo ile yayındaki Dj Arkadaşımızdan istek zamanı ise isteklerinizi iletebilir ve birbirinden hoş şarkıları dinleyebilirsiniz. Çanak Okey Sitesi sizlere bol keyifler diler..

 Çanak OKEY SALONUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Çanak Okeye Hoşgeldiniz.. Çanak Okey Genel Salonlarında Eğlenceli bir okey oyunu oynamak için lütfen oyun kurallarımıza uyalım.Okey Çanak Oyun salonlarına En kolay şekilde girebilmek için, GOOGLE arama motoruna EsrarliOkey.Com Yazarak daha kolay giriş yapabilirsiniz.

RADYOYU YENILE
  bedava okey oyna